0 грн.
Зробити замовлення Стабільна робота електротехніки безпосередньо залежить від стану електромережі. І щоб захистити прилади від різких стрибків напруги, Вам обов'язково знадобиться нормалізатор. Трифазний стабілізатор напруги розрахований на роботу з електромережею 380 Вольтів і запобігають:
короткому замиканню;
перекосу фаз або зникненню однієї з них;
проблемам із занадто високою або дуже низькою напругою.
У нашому інтернет-магазині Вас чекає широкий вибір трифазних стабілізаторів. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом моделей та підібрати відповідний за характеристиками пристрій просто зараз.
Трифазними бувають стабілізатори різних видів, включаючи тиристорні та сімісторні. Також обладнання такого типу класифікуються на побутові менш потужні пристрої, які розраховані на використання у квартирах, приватних будинках та промислові (для роботи із виробничою технікою).
Розглянемо, що являють собою тиристорний стабілізатор напруги 3 фази. Їх головна особливість в тому, що вони можуть пропускати струм тільки в одному напрямку. Тобто у тиристора два стани: "Відкрито" і "Закрито". Управління зазначеними станами проводиться за допомогою подачі електричного імпульсу на входи тиристора.
Своєю чергою, сімісторний трифазний стабілізатор напруги відрізняються від тиристорних можливістю пропускати електричний струм в обох напрямках. Тому сімісторний потужністю припустимо в 15 кВт буде містити у два рази менше електронних компонентів, ніж тиристорний аналогічної потужності. Також даний тип має компактні розміри та прості в установці.
Трифазний стабілізатор має такі переваги:
Висока швидкість спрацьовування – до 20 мс.
Точність вихідної напруги 1% – 3,5%.
Збереження правильної синусоїди.
Розширений діапазон роботи – він варіюється в межах 223-440 В.
Безшумна робота та ергономічність, яка робить можливим установку таких пристроїв в будь-якому приміщенні.
При виборі трифазного стабілізатора потрібно враховувати такі ж параметри, як при виборі однофазного пристрою. Нас цікавлять параметри електромережі, до якої буде підключатися пристрій, діапазон вхідної напруги, швидкість реагування, потужність. Оптимальні характеристики завжди підбираються індивідуально та залежать від особливостей функціонування мережі, потужності приладів, які розташовані в приміщенні.
Обов'язково слід вибирати стабілізатор потужністю, яка перевершує потужність приладів, підключених до нього;
Розподіляємо навантаження між фазами стабілізатора рівномірно, уникаючи надмірної завантаженості одної з них;
Стабілізатори такого типу підключаються безпосередньо після лічильника і розподільного щитка, а також, в разі потреби, перед самим електроприладами.
Щоб пристрій прослужив довше, також обов'язково важливо враховувати пускові струму, які є значно вищими, ніж номінальні.
У нашому каталозі Ви можете вибрати та купити трифазний стабілізатор напруги, який забезпечить стабільну роботу всіх електроприладів, захищаючи їх від перепадів в мережі. У нас представлені пристрої різних брендів, різного цінового діапазону та різними характеристиками. Це означає, що НЕ виникне абсолютно ніяких проблем з вибором потрібної моделі. Гарантуємо вигідні ціни, часті знижки, швидку доставку зручними поштовими сервісами по всій Україні. А якщо Вам потрібна допомога у виборі трифазних стабілізаторів – просто зверніться до нас. Із задоволенням допоможемо знайти модель, яка підійде саме Вашій електромережі. Приємних покупок!