0
0
0

Стабілізатор напруги LVT

Хіт продажу
Популярний
3
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 250Вт Похибка: 6,5% Діапазон стабілізації: 160-280В
1 500 грн.
Купити
Хіт продажу
Популярний
4
Тип: Сімісторний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 350Вт Похибка: 4% Діапазон стабілізації: 155-270В
2 200 грн.
Купити
0
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 600Вт Похибка: 6,5% Діапазон стабілізації: 160-280В
1 900 грн.
Купити
2
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 1 кВт Похибка: 6,5 % Діапазон стабілізації: 160-280В
2 920 грн.
Купити
1
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 300Вт Похибка: 6,5% Діапазон стабілізації: 160-280В
1 675 грн.
Купити

 Якісний стабілізатор напруги для будинку – це захист всієї Вашої техніки від різких стрибків в мережі, пов'язаних з некоректною роботою електромережі. Тому якщо у Вас у квартирі, офісі або на дачі є традиційний список електроприладів – від опалювального котла до холодильника – рекомендуємо звернути увагу на стабілізатори напруги lvt. Це якісна продукція українського виробництва за помірною ціною.

 У нашому каталозі Ви можете ознайомитися з асортиментом стабілізаторів "LVT", а також обрати варіант пристрою саме для вашої техніки, самостійно або звернувшись за допомогою наших менеджерів.

Стабілізатор напруги LVT: асортимент і вибір

 Lvt – це українське підприємство, яке існує з 1995 року. Компанія самостійно виробляє широкий асортимент електрообладнання: крім стабілізаторів напруги, випускає блоки безперебійного живлення, антенне обладнання, аксесуари для ефірного та кабельного телебачення. Компанія неодноразово отримувала нагороди, сертифікати, які підтверджують високу якість продукції.

 Всі етапи виробництва стабілізаторів "LVT" проводять самостійно, не доручаючи їх стороннім підрядникам. Від обробки металу до нанесення фінішного покриття та тестування обладнання – фахівці ретельно контролюють процес. Саме тому, стабілізатори LVT мають наступні переваги:

Якими бувають стабілізатори напруги lvt?

 Компанія випускає стабілізатори напруги не тільки з різними характеристиками, але і різних типів. Весь асортимент можна розділити на дві великі групи:

  • Електромеханічні (релейний тип) – бюджетні пристрої, які володіють досить високими експлуатаційними характеристиками. Відмінний вибір для тих, хто хоче купити надійний стабілізатор за доступною вартістю. Єдиний недолік варіанту – при кожному циклі стабілізації пристрої видають характерні клацання.
  • Сімісторні (електронний тип) – відрізняються високою стабільністю роботи, точно стабілізують напругу, не видають сторонніх звуків під час роботи. Завдяки цьому можуть бути встановлені в житловому приміщенні. Дуже часто мають компактний корпус, і займають мінімум місця.

 У кожній групі представлені стабілізатори різних типів, тому не важко вибрати оптимальну модель для Ваших потреб. Розглянемо декілька виробів детальніше:

 Щоб визначитись із типом, орієнтуйтеся на функції, які має виконувати пристрій. Обов'язково врахуйте потужність, яку споживає ваш електроприлад. А якщо потрібна допомога у виборі – просто зверніться до наших консультантів. Ми із задоволенням допоможемо вибрати оптимальний варіант в ціновому діапазоні, який для Вас підходить.

Стабілізатор напруги LVT купити в "Minus-Plus"

 У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір стабілізаторів даного українського бренду. Підібрати оптимальну модель можна практично для будь-яких потреб. Діють вигідні ціни, а доставка можлива по всій Україні. Щоб отримати безкоштовну консультацію, просто зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону в формі для зворотного зв'язку. Бажаємо приємних покупок!

Відгуки
Анатолій
Анатолій
16.10.2021
Стабілізатор напруги LVT АСН-350 С
Стабілізатор напруги LVT АСН-350 С
Дуже задоволений цим магазином. Спілкувався із продавцем Євгеном, з яким ми обговорили всі питання. В той же самий день посилку було відправлено, а вже на другий день, в 11.30 я забрав свою посилку, за що йому дуже вдячний, за швидку і оперативну відправку. Хочеться, щоб таких надійних магазинів і п..
Игорь
Игорь
15.10.2021
Стабілізатор напруги Norma Exclusive-9000
Стабілізатор напруги Norma Exclusive-9000
Как по мне то ето идеальный вариант для квартиры, соотношение качество - цена-работа-внешний вид меня 100 % устраивает. ..
Тарас
Тарас
15.10.2021
Стабілізатор напруги LVT АСН-350 С
Стабілізатор напруги LVT АСН-350 С
Дуже хороший стабілізатор і магазин. Купую тут вже другий для батьків...
Святослав
Святослав
14.10.2021
Стабілізатор напруги Volter Smart-9
Стабілізатор напруги Volter Smart-9
Обрав стабілізатор для квартири для надійного захисту дороговартісної техніки, все мені підходить, роботою задоволений. Дякую менеджеру Юрію за допомогу із вибором...
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням
Безтрансформаторний стабілізатор напруги. Точність стабілізації до 1%. Відмінна швидкість спрацьовування. Широкий діапазон стабілізації вхідної напруги 90-350 В.
Детальніше
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням