0 грн.
Зробити замовлення Складно уявити побут сучасної людини без пральної машини. Цей пристрій значно спрощує наше повсякденне життя, заощаджуючи час для відпочинку або більш важливих справ. Щоб пральна машина прослужила довше, важливо не тільки правильно її використовувати. Додатково знадобиться захист від різких стрибків в електромережі. Перепади в мережі можуть привести до поламання, так і до повного виходу машинки з ладу, запобігти такій проблемі допоможе стабілізатор напруги. Поговоримо про те, як його вибрати правильно, який тип стабілізатора підійде найкраще.
Перше, що потрібно зробити – перевірити номінальну потужність вашої моделі пралки. Дізнатися дану характеристику можна в інструкції до неї. Другий важливий параметр пристрою – клас енергоспоживання. Як правило, на машині є спеціальна наклейка із цим значенням. Клас енергоспоживання та номінальна потужність допоможуть розрахувати необхідну потужність стабілізатора напруги для пральної машини. Пам'ятайте, орієнтовна потужність стабілізатора повинна бути в середньому 2,5 – 3,5 кВт.
Інші важливі параметри стабілізатора
Також обов'язково зверніть увагу на перевантажувальну здатність стабілізатора, такий параметр теж є дуже важливим.
Сучасний ринок пропонує великий вибір нормалізаторів не тільки різних характеристик, але різних видів. Найчастіше, з пральними машинами використовуються три типи випрямлячів: електромеханічні, релейні та електронні.
Середній термін безперебійної експлуатації пристроїв становить 10-12 років. Тому єдиним недоліком сімісторних електронних стабілізаторів для пральної машини ми можемо назвати лише їх високу, у порівнянні з іншими видами, вартість.
Відповідь на питання, чи потрібен стабілізатор напруги для пральної машини, завжди буде однозначною – звичайно так. Такий пристрій надійно захистить побутову техніку, допоможе не хвилюватися про збої в її роботі. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити стабілізатор напруги за вигідною ціною. Із задоволенням проконсультуємо і допоможемо вибрати!