0 грн.
Зробити замовлення Часті перепади в електромережі – звичне явище для жителів більшості міст України. І самостійно розв'язати цю проблему абсолютно неможливо. Тому завдання кожних господарів – подбати про захист техніки, яка перебуває вдома.
Чому це важливо? Стрибки в електромережі можуть привести до поламання будь-якої електричної побутової техніки: від комп'ютера до газових котлів. У складних випадках пристрій може повністю вийти з ладу. Щоб захистити техніку від різких перепадів в електромережі, необхідно встановити стабілізатор напруги. Сьогодні ми поговоримо про стабілізатори для котла. Розглянемо особливості різних пристроїв і способи їх вибору.
Щоб коректно підібрати стабілізатор для котла, необхідно врахувати ряд характеристик. Серед яких – тип обладнання, потужність, точність стабілізації, діапазон напруги та багато інших. Розглянемо кожен з них по черзі.
Для роботи з котлом підходять релейні, електронні моделі. Різниця між ними – в особливостях роботи та в ціні. Найбільш точні, зручні, безшумні та надійні – це електронні моделі. Вони швидко реагують на перепади напруги в електромережі, якісно захищають обладнання, мають широкий діапазон вхідної напруги. Єдиним недоліком даного виду є висока вартість.
При необхідності заощадити – релейні стабілізатори стануть гідною альтернативою. Ці пристрої досить гучні в роботі, але мають тривалий період експлуатації, ефективно працюють в широкому діапазоні вхідної напруги, можуть працювати навіть з нульовим навантаженням.
Єдиний вид пристроїв, які не слід експлуатувати із газовим котлом – сервоприводні стабілізатори. Тому, що вони не здатні забезпечити належний рівень регулювання напруги.
Даний параметр – дуже індивідуальний. В інструкції до Вашої моделі обов'язково вказана така характеристика, як споживання енергії. Саме на неї слід орієнтуватися, вибираючи потужність стабілізатора.
Порада: подбайте про 25% резерв потужності. Тобто потужність стабілізатора повинна перевищувати споживання енергії котла. Наведемо приклад. Якщо котел споживає 150-200 Вт, потужність стабілізатора повинна становити не менше 250 Вт. Таким чином, Ви зможете бути впевнені в його безперебійній та надійній роботі.
Чим ширший даний параметр – тим більш значні перепади в мережі зможе витримувати пристрій. Тому при значних стрибках напруги в мережі рекомендуємо вибирати стабілізатори із максимально широким діапазоном напруги.
Якщо напруга буде виходити за допустимий діапазон, стабілізатор не зможе її відрегулювати, це не означає, що котел вимкнеться, стабілізатор оперативно його відключить.
Даний параметр не несе впливу на роботу стабілізатора, але грає вирішальне значення в способі його установки. За типом корпусу, стабілізатори для котла бувають настінними та стельовими. Більш компактними є настінні стабілізатори. Як правило, вони поставляються обладнаними настінною пластиною для монтажу. Стельові стабілізатори встановлюються на горизонтальній поверхні поруч з котлом: також досить зручно в разі, якщо в приміщенні є достатньо вільного місця.
Крім описаних вище характеристик, існують і інші важливі параметри. Щоб вибраний пристрій не розчарував Вас і не підвів під час експлуатації, запам'ятайте поради наших фахівців:
Також бажано, щоб схема живлення пристрою була дискретного або моноблочного типу.
Додатково, рекомендуємо звертати увагу на якість збірки стабілізатора, бренд-виробник конкретної моделі. Дуже важливо також читати відгуки про вподобаний стабілізатор: часто це допомагає прийняти остаточне рішення про покупку. А якщо Вам потрібна допомога у виборі – Ви завжди можете звернутися до наших продавців-консультантів. Вони із задоволенням допоможуть вибрати оптимальну модель.
В інтернет-магазині "Minus-plus" Вас чекає широкий вибір стабілізаторів для котла та інших типів обладнання. Пропонуємо широкий вибір пристроїв з різними характеристиками та за різною ціною. Завдяки цьому Ви зможете підібрати стабілізатор, який підійде саме у Вашому випадку. Вас чекає вигідна вартість, експертні консультації та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів. Робимо доставку стабілізаторів по всій Україні!