0
0
0

Стабілізатор напруги Прочан

Стабілізатори напруги Прочан (Awattom): все про вибір

 Всі електроприлади в нашому будинку потребують стабільної, якісної роботи електромережі. Захистити обладнання від стрибків напруги можна за допомогою спеціальних регуляторів. Відмінний варіант у співвідношенні ціна / якість - стабілізатори напруги "Прочан". Вибрати їх Ви можете в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо ознайомитися з нашим асортиментом стабілізаторів просто зараз.

Стабілізатори напруги "Прочан": про компанію

 Розповімо Вам детальніше про виробника. Прочан (Awattom) - це українська компанія, яка спеціалізується на виробництві стабілізаторів для побутового та промислового використання. Устаткування бренду поєднує високі експлуатаційні характеристики, стабільність роботи, простоту в установці і невисоку вартість. Завдяки цьому підходить для більшості покупців.

 Все обладнання "Прочан" виробляють самостійно, на власному виробництві, не довіряючи цей процес стороннім підрядникам. Саме тому, якість контролюється на високому рівні. Ви можете бути впевнені в:

  • Якісній збірці. Без дефектів і виробничого браку.
  • Стабільній роботі. Стабілізатори "Прочан" служать впродовж тривалого часу, не потребуючи технічного обслуговування
  • Високих експлуатаційних параметрах. Такі пристрої якісно справляються з усіма покладеними на них функціями, надійно захищаючи Вашу техніку від перепадів в електромережі.

 І всі ці переваги - при порівняно невисокій вартості пристроїв, яка буде по кишені більшості українських покупців.

 Стабілізатори "Прочан" - це відмінний вибір як для дому, так і для офісу, промислової будівлі та інших приміщень, так як лінійка пристроїв пропонує найрізноманітніші варіанти з оптимальними експлуатаційними характеристиками. Поговоримо про продукцію більш детально в наступному розділі.

Про асортимент стабілізаторів "Прочан"

 Компанія випускає різні типи стабілізаторів, тому підібрати оптимальний варіант, орієнтуючись на тип приміщення, кількість і сумарну потужність електротехніки не складе труднощів. Лінійка "Прочан" включає регулятори напруги таких типів:

 

  • Однофазні стабілізатори - підходять для стандартної електромережі в 220 В. В даній категорії бренду представлено понад 5 моделей з різними характеристиками. Найчастіше, пристрої вибирають для підключення будинку.
  • Трифазні стабілізатори - для мережі в 380 В. Використовуються на промислових об'єктах, гарантують стабільну роботу електроприладів будь-якої потужності. Довговічні, надійні, прості в експлуатації, не вимагають додаткового технічного обслуговування.


Щоб підібрати підходящу модель, важливо більш детально ознайомитися з такими характеристиками, як:

  • Діапазон вихідної напруги. Тут діє просте правило: чим ширший цей діапазон - тим краще.
  • Швидкодія - показник, який вказує на те, наскільки швидко пристрій буде реагувати на зміни в електромережі.
  • Точність стабілізації - як правило, нормальними значеннями вважаються 5-7%.


Перш ніж вибирати стабілізатор, обов'язково підрахуйте сумарну потужність, яку споживають всі електроприлади у Вашому домі. Отримане значення заокруглюється виключно в більшу сторону.

А якщо Ви не впевнені у виборі стабілізатора, просто зверніться до наших менеджерів. Ми відмінно орієнтуємося в ринку стабілізаторів і особливостях кожної з моделей, тому із задоволенням підкажемо Вам, який варіант краще купити.

Стабілізатори напруги "Прочан" на сайті Minus-Plus

Наш інтернет-магазин пропонує Вам широкий асортимент стабілізаторів українського виробництва за доступною вартістю. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт зміг підібрати надійний стабілізатор для електромережі будинку, офісу або підприємства. На асортимент "Прочан" завжди діють оптимальні ціни і вигідні умови покупки. А наші продавці-консультанти із задоволенням допоможуть вибрати модель, яка підійде саме Вам. Доставка можлива по всій Україні зручним для Вас поштовим сервісом. Вдалого вибору!

Читать полностью
Відгуки
Марта
Марта
24.02.2021
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-300-v
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-300-v
Хороший, якісний стабілізатор для котла, компактні розміри. ..
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням
Безтрансформаторний стабілізатор напруги. Точність стабілізації до 1%. Відмінна швидкість спрацьовування. Широкий діапазон стабілізації вхідної напруги 90-350 В.
Детальніше
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням