0
0
0

Стабілізатор напруги LVT

2
Тип: Сімісторний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 350Вт Похибка: 4% Діапазон стабілізації: 155-270В
2 000 грн.
Купити
1
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 300Вт Похибка: 6,5% Діапазон стабілізації: 160-280В
1 520 грн.
Купити
3
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 250Вт Похибка: 6,5% Діапазон стабілізації: 160-280В
1 350 грн.
Купити
2
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 1 кВт Похибка: 6,5 % Діапазон стабілізації: 160-280В
2 650 грн.
Купити
0
Тип: Релейний Фазність: Однофазний (220В) Потужність: 600Вт Похибка: 6,5% Діапазон стабілізації: 160-280В
1 720 грн.
Купити

Стабілізатори напруги LVT: асортимент і вибір

 Якісний стабілізатор напруги для будинку – це захист всієї Вашої техніки від різких стрибків в мережі, пов'язаних з некоректною роботою електромережі. Тому якщо у Вас у квартирі, офісі або на дачі є традиційний список електроприладів – від опалювального котла до холодильника – рекомендуємо звернути увагу на стабілізатори напруги lvt. Це якісна продукція українського виробництва за помірною ціною.

 У нашому каталозі Ви можете ознайомитися з асортиментом стабілізаторів "LVT", а також обрати варіант пристрою саме для вашої техніки, самостійно або звернувшись за допомогою наших менеджерів.

Хто виробляє стабілізатори lvt?

 Lvt – це українське підприємство, яке існує з 1995 року. Компанія самостійно виробляє широкий асортимент електрообладнання: крім стабілізаторів напруги, випускає блоки безперебійного живлення, антенне обладнання, аксесуари для ефірного та кабельного телебачення. Компанія неодноразово отримувала нагороди, сертифікати, які підтверджують високу якість продукції.

 Всі етапи виробництва стабілізаторів "LVT" проводять самостійно, не доручаючи їх стороннім підрядникам. Від обробки металу до нанесення фінішного покриття та тестування обладнання – фахівці ретельно контролюють процес. Саме тому, стабілізатори LVT мають наступні переваги:

 • висока якість збірки – без будь-яких зовнішніх і внутрішніх дефектів;
 • широкий діапазон вихідної напруги;
 • можливість підключення до будь-яких електромереж;
 • швидка реакція на зміни в мережі;
 • стабільна і безперебійна робота;
 • тривалий період експлуатації;
 • відсутність потреби в технічному обслуговуванні та ремонті (у більшості моделей).

Якими бувають стабілізатори напруги lvt?

 Компанія випускає стабілізатори напруги не тільки з різними характеристиками, але і різних типів. Весь асортимент можна розділити на дві великі групи:

 • Електромеханічні (релейний тип) – бюджетні пристрої, які володіють досить високими експлуатаційними характеристиками. Відмінний вибір для тих, хто хоче купити надійний стабілізатор за доступною вартістю. Єдиний недолік варіанту – при кожному циклі стабілізації пристрої видають характерні клацання.
 • Сімісторні (електронний тип) – відрізняються високою стабільністю роботи, точно стабілізують напругу, не видають сторонніх звуків під час роботи. Завдяки цьому можуть бути встановлені в житловому приміщенні. Дуже часто мають компактний корпус, і займають мінімум місця.

 У кожній групі представлені стабілізатори різних типів, тому не важко вибрати оптимальну модель для Ваших потреб. Розглянемо декілька виробів детальніше:

 • ACH-350 C – сімісторний стабілізатор автоматичного типу. Робочий діапазон становить 140-270 В.
 • ACH-1000 – якісний електронний стабілізатор напруги потужністю 1 кВт.
 • ACH-300 H – ще один автоматичний регулятор напруги. Працює з діапазоном 130-280 В.

 Щоб визначитись із типом, орієнтуйтеся на функції, які має виконувати пристрій. Обов'язково врахуйте потужність, яку споживає ваш електроприлад. А якщо потрібна допомога у виборі – просто зверніться до наших консультантів. Ми із задоволенням допоможемо вибрати оптимальний варіант в ціновому діапазоні, який для Вас підходить.

Стабілізатори LVT в інтернет-магазині "Minus-Plus"

 У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір стабілізаторів даного українського бренду. Підібрати оптимальну модель можна практично для будь-яких потреб. Діють вигідні ціни, а доставка можлива по всій Україні. Щоб отримати безкоштовну консультацію, просто зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону в формі для зворотного зв'язку. Бажаємо приємних покупок!

Читать полностью
Відгуки
Йосип
Йосип
14.09.2021
Стабілізатор напруги LVT АСН-250
Стабілізатор напруги LVT АСН-250
Доброго дня. Рекомендую цей стабілізатор напруги лвт-250 для газового котла бош, користуюсь два тижні і він працює дуже добре. ..
Олексій
Олексій
14.09.2021
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-600-х
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-600-х
Добротний компактний стабілізатор, розмістив в тумбу над холодильником, працює чітко стабілізуючи напругу в 220в,рекомендую. ..
Владислав
Владислав
10.09.2021
Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н
Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н
Когда купил себе газовой котел Proterm, сразу задумался о стабилизаторе напряжения, так как напряжение бывает и 250, и 180,менеджер посоветовал ЛВТ стабилизатор, мне подошёл и по характеристиках, и по отзывам, и по цене, получил, подключил, работает. ..
Игорь
Игорь
10.09.2021
Стабілізатор напруги LVT АСН-250
Стабілізатор напруги LVT АСН-250
Использую для газового котла Midea, напряжение стабилизирует, котлу 3 года и без нареканий, работает как новый, только раз в год делаю профилактику (чищу)..
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням
Безтрансформаторний стабілізатор напруги. Точність стабілізації до 1%. Відмінна швидкість спрацьовування. Широкий діапазон стабілізації вхідної напруги 90-350 В.
Детальніше
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням