0
0
0

Стабілізатор напруги Luxeon

Стабілізатори напруги "Люксеон": асортимент, вибір, параметри

 Більшість сучасних електроприладів працюють у вузькому діапазоні показників. Це означає, що на їх функціонування істотно впливають будь-які збої в роботі електромережі. Незмінна умова довговічності домашньої, офісної та промислової техніки - це установка стабілізатора напруги. Такий пристрій захистить дорогі прилади від стрибків в електромережі, тим самим продовжуючи термін їх служби.

 В даному розділі інтернет-магазину "Мінус-Плюс" Вас чекають стабілізатори напруги Luxeon - якісні, надійні та довговічні. Пропонуємо Вам познайомитися з їх асортиментом більш детально просто зараз.

Які види стабілізаторів випускає "Люксеон"?

Компанія пропонує декілька типів пристроїв:

 • Сімісторні
 • Релейні
 • Сервопривідні

Завдяки цьому, у Вас є можливість вибрати стабілізатор в потрібному ціновому діапазоні і з оптимальними характеристиками.

Переваги стабілізаторів "Люксеон":

 • - Ефективність роботи. Управління системою відбувається за рахунок мікропроцесора. Це гарантує підвищену швидкість реагування на будь-які зміни в електромережі
 • - Широкий діапазон напруги на вході. Завдяки цьому, пристрої можна застосовувати в різних сферах.
 • - Мала похибка в роботі. Вона становить у всіх пристроїв всього кілька вольт, які не здатні негативно вплинути на функціонування електротехніки.
 • - Тривалий період експлуатації за рахунок того, що системні рішення максимально знижують навантаження реле в процесі роботи стабілізатора.

   Також всі пристрої мають досить лаконічний дизайн, малі розміри та вагу. Завдяки цьому, їх можна встановлювати в будь-якому приміщенні без шкоди для інтер'єру.

Вибираємо стабілізатор Luxeon без помилок

 Вибір оптимального типу пристрою залежить від багатьох факторів. Включаючи майбутні умови експлуатації, особливості електромережі, до якої буде підключатися нормалізатор і вимоги до точності роботи пристрою. Щоб спростити Вам процес покупки, розглянемо кілька моделей стабілізаторів бренду більш детально:

 •  Luxeon SD-500 - одна з найбільш бюджетних моделей бренду з досить гідними експлуатаційними характеристиками. Потужність складає 0,5 кВт, точність стабілізації дорівнює 6%. Це однофазний пристрій, який підійде для квартири.
 • Luxeon WDR-10000 - преміум-модель бренду з оптимальними параметрами. Висока точність регулювання, пасивне охолодження. Надійно захищають техніку від стрибків в електромережі.
 •  Luxeon SVR-2000 - універсальний однофазний стабілізатор, який підійде для квартир і приватних будинків. Пасивне охолодження, точність стабілізації - 7%.

Стабілізатори Luxeon в інтернет-магазині "Мінус-Плюс"

 Захищати техніку і побутові прилади від різких перепадів в електромережі - це дуже важливо. І ми пропонуємо використовувати для цієї мети випрямлячі "Люксеон". У нашому магазині Вас чекає широкий вибір обладнання даного виробництва: моделі, які підійдуть для домашньої, офісної або промислової електромережі. На всю продукцію в каталозі діють вигідні ціни. А ще - ми часто робимо знижки, які допомагають заощадити.

 Якщо Вам потрібна допомога у виборі стабілізатора, Ви завжди зможете звернутися до наших продавців-консультантів. Для цього достатньо звернутися за номером, який вказаний на сайті, або залишити свій телефон у формі для зворотного зв'язку. Доставка стабілізаторів можлива по всій Україні. Бажаємо вдалого вибору і приємних покупок!

Читать полностью
Відгуки
Марта
Марта
24.02.2021
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-300-v
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-300-v
Хороший, якісний стабілізатор для котла, компактні розміри. ..
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням
Безтрансформаторний стабілізатор напруги. Точність стабілізації до 1%. Відмінна швидкість спрацьовування. Широкий діапазон стабілізації вхідної напруги 90-350 В.
Детальніше
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням