0
0
0

Як вибрати стабілізатор напруги для квартири - рейтинг

Як вибрати стабілізатор напруги для квартири?

Стабілізатор напруги для квартири Стабілізатор напруги на квартиру вважається одним з найефективніших та поширених способів боротьби із неякісною електроенергією, постійними перепадами в мережі. Завдання такого пристрою полягає в тому, щоб приймати нестабільну (небезпечну) електроенергію, а на виході видавати якісний (безпечний) сигнал, який необхідний для стабільної роботи багатьох побутових приладів.
 На українському ринку представлений великий асортимент всіляких стабілізаторів іноземних та українських виробників, ознайомитися з якими можна на сайті нашого інтернет-магазину.
При покупці відповідної моделі слід звернути особливу увагу на показники потужності та кількість фаз:

  • Потужність. Якщо придбати недостатньо потужну модель, тоді в разі великого навантаження пристрій завжди буде «йти в захист», а прибрати занадто потужну – переплатите велику суму грошей за абсолютно непотрібні робочі характеристики.
  • Кількість фаз. Важливо врахувати тип майбутнього навантаження. Практично вся побутова техніка у вигляді телевізорів, холодильників, пральних машин та інше працює від однофазної стандартної мережі – 220В.

 В асортименті кожної компанії-виробника можна відшукати необхідні моделі для квартирної установки.

Основні типи стабілізаторів

 Сучасний ринок буквально переповнений різними видами пристроїв, які відрізняються своїми технічними характеристиками, умовами роботи, зовнішнім виглядом та іншими параметрами. Відзначають чотири основні типи даних апаратів, кожен відрізняється певними нюансами в експлуатації.

  • Інверторні

 Інверторний стабілізатор напруги на квартиру – автоматичне обладнання мережевого типу, може здійснювати передачу струму з однаковою частотою і постійними показниками напруги в мережі. Причому допустимі відхилення не перевищують позначку 1%.
 З подвійним перетворенням стабілізатори: основні функції та відмінності від інших типів:

  • Перетворювати змінний струм зовнішньої мережі в постійний.
  • Потім знову у змінний 220В та чистою синусоїдою, високою точністю до 1%

 Ключова відмінність інверторних моделей від апаратів релейного або електромеханічного типу полягає у відсутності автоматичного трансформатора. Важливою перевагою є можливість працювати в досить широкому спектрі, яке може варіюватися 90 до 350В. При цьому буде гарантована абсолютно безшумна робота, збереження стабільної напруги протягом всієї експлуатації обладнання.

 Завдяки відсутності трансформатора варто відзначити мінімальні габарити та невелика вага загальної конструкції. Всі перешкоди або високочастотні викиди автоматично фільтруються регулятором, ККД якого становить понад 96%.трифазний стабілізатор напруги на квартиру

  • Сімісторні

 Сімісторний стабілізатор вважається однією з популярних різновидів тиристора. Популярність такого приладу обумовлена ​​тим, що він миттєво (протягом 20 мс) реагує на будь-які зміни мережі на відміну від інших видів обладнання. Крім того, представлені стабілізатори здатні гарантувати досить високі ККД, які дорівнюють +96%. Дані апарати займають провідні позиції на сучасному ринку внаслідок високого рівня захисту всієї побутової техніки.
 Сімісторні перетворювачі мають довгий термін служби, який пояснюється їх конструктивними особливостями: виробники застосовують в якості силових ключів напівпровідникові сімістори, відповідно вони мають такий ККД та можуть успішно працювати у широкому діапазоні, потужностях від 10 кВт до 20 кВт та вище.
 Найчастіше сучасні моделі забезпечують максимальну надійність і функціональність. При наявності перевантажень в мережі дані пристрої відразу ж попереджають користувача. Причому на їх роботу не впливає ні гранично високе навантаження, ні її підвищення на короткий проміжок часу. Тому перетворювачі застосовують не тільки в побутовій, але і в промисловій сфері.

  • Тиристорні

 Тиристорний стабілізатор напруги для квартири – це пристрій трансформаторного типу, в якому вирівнювання струму здійснюється шляхом перемикання обмоток силового трансформатора. Для цього використовується набір певних електронних ключів.
 За своїми технічними характеристиками тиристор вважається напівпровідниковим апаратом, який є аналогом електромагнітного реле. Тому в його комплектації передбачені анод, катод разом з електродом. При правильному виборі якісної моделі вдається забезпечити високоточне регулювання вхідної/вихідної напруги для успішної та безпечної роботи всіх побутових приладів. Показники точності такої стабілізації варіюються в межах 1-4%.
Серед основних переваг відзначають:

  1. Високі швидкісні показники при стабілізації.
  2. Надійність регулятора.
  3. Чудовий захист від негативного впливу зовнішніх факторів.
  4. Досить великий діапазон регулювання.

 Завдяки застосуванню мікропроцесорного управління, тиристорні моделі не здатні спотворювати вихідний струм.

  • Релейні

 Для побутової експлуатації одним з найпоширеніших і часто використовуваних вважається саме релейний стабілізатор. Представлені регулятори відрізняються відносно нескладною конструкцією, що виключає ймовірність проведення спеціального технічного обслуговування. Такий прилад характеризується демократичною вартістю, але в роботі чутні тільки короткі клацання в процесі спрацьовування. Як правило, сучасні стабілізатори релейного типу невибагливі та можуть функціонувати в широкому температурному діапазоні, а їх ризик перегріву зведений до мінімуму.
 Часто такі перетворювачі встановлюють у квартиру з метою відшукати недорогий, простий спосіб захистити побутову техніку від різких стрибків в мережі. Вони відмінно функціонують в електромережах у яких велике осіданням напруги. Але в разі регулярних коливань найкраще відмовитися від застосування подібних пристроїв. Адже при частому спрацюванні силових реле відзначають зменшення загального робочого ресурсу всього обладнання.
 З огляду на ступеневість зміни напруги в електромережі, рекомендується віддавати перевагу апаратам у яких достатня кількість силових реле в конструкції. Таким чином, вдається гарантувати високоточну роботу.
Додаткові функції сучасних регуляторів
 Іноді виробники доукомплектовують перетворювачі спеціальними опціями, розширюючи їх можливості, функціонал і тим самим збільшуючи остаточну вартість.
 Найчастіше обладнання може бути доповнено такими функціями:

  • Переривачі навантаження.
  • Захист – занадто високої / низької напруги.
  • Захист – від імпульсної напруги.
  • Вхідний трансформатор розділового типу.
  • Фільтри, що відповідають за придушення шуму, придушення радіочастотних перешкод.

 Залежно від особливостей монтажу пристроїв, додатково виробники пропонують всепогодні корпусні частини IP. В такому випадку зміняться початковий діапазон робочих температур, а регулятори можна встановлювати зовні будівель.

Кращі виробники стабілізаторів в Україні

Монтаж стабілізатора Quant-9 Стабілізатор напруги для квартири грає досить важливу роль в процесі регулярної експлуатації, тому при покупці слід вибирати

  • Елекс – вітчизняний виробник, підприємства якого розташоване в Одесі. Вперше компанія почала виробництво стабілізаторів у 2003 році. На сьогодні в асортименті представлені пристрої трьох серій: Гібрид (це моделі релейного типу, які належать до бюджетної категорії), Ампер (моделі сімісторні / тиристорні, відносяться до середньої цінової категорії), Герц (моделі сімісторного / тиристорного типу, відносяться до найбільш популярного класу).
  • Quant – ще один український виробник стабілізаторів, підприємство якого знаходиться в Житомирі. Фірма випускає в продаж сучасне інверторне обладнання, яке внаслідок своєї надійності та високих характеристик належать до преміум-класу. Такі моделі відрізняються тривалим терміном служби та вкрай рідко ламаються. Популярні внаслідок своєї миттєвої реакції на найменші перепади в мережі, високої точності вихідної потужності, а також – широких робочих діапазонів. У модельному ряду налічується близько 6 пристроїв, номіналами 5 кВт, 10 кВт... 18 кВт та інші, а також можливістю модульного набору практично до будь-яких потужностей.
  • Укртехнологія – український виробник, чия продукція повністю відповідає критерію «ціна-якість». Підприємство розпочало свою роботу у 2002 році та знаходиться в Черкасах, куди компанія переїхала з Донецька. В асортименті запропоновано понад 100 всіляких моделей для експлуатації в різних умовах.
  • Volter – ще одна компанія, яка з Донецька. Зараз підприємство успішно працює в Києві та існує понад 20 років на ринку. Це справжній український лідер, який пропонує в продаж продукцію преміальної якості та довічною гарантією.

 Вибираючи стабілізатор на квартиру, потрібно спочатку врахувати власний бюджет. Таким чином, буде набагато простіше знайти відповідний пристрій, прискорюючи власні пошуки по каталогах різних компаній.Volter smart-9 стабілізатор на квартири

ТОП-5 кращих стабілізаторів для квартири

 На основі нашого багаторічного досвіду був створений рейтинг за різними класами, рекомендуємо ознайомитися з даними стабілізаторами оскільки вони не тільки кращі за характеристиками, але і відгуками реальних клієнтів.
Преміум:

  • Quant-9 – однофазна інверторна модель, яка відрізняється наявністю спеціального захисту на випередження без попереднього накопичення енергії. В результаті вдається вловлювати всі можливі стрибання та перепади, забезпечуючи на виході отримання номінального значення - 220В або 230В ± 0,5% в діапазоні 90-350В.
  • Volter Smart-9 – однофазне інверторне обладнання максимальною вихідною потужністю 9 кВт характеризується простим, зрозумілим способом управління. Пристрій подвійного перетворення без попереднього накопичення енергії може працювати з різними видами побутової техніки.

Комфорт:

  • Елекс У Герц 16-1/40 – однофазний стабілізатор, який працює в електромережах з показниками, що коливаються 150 до 260В. Завдяки наявності 16-ступенів стабілізації, модель виконує необхідну напругу на виході порядку 220В (+/- 2,3-2,5%). Сучасна конструкція укомплектована спеціальним LCD-екраном разом зі зручним інтерфейсом.
  • Укртехнология Infinity-9000 – сімісторних однофазні пристрої представлені в міцному та надійному металевому корпусі із додатковим дисплеєм, на який виводиться вся необхідна інформація для користувача. Вихідна напруга побутових апаратів становить 220В точністю стабілізації 4,5%. 16-ступінчате регулювання, високі рівні захисту, широкий діапазон роботи 60-295В зробили дане обладнання практично універсальним: можна використовувати для підтримки роботи різної техніки.

Бюджетний:

  • Елекс Ампер У 12-1/40 – ще одне популярне побутове обладнання, яке може експлуатуватися при наявності перепадів в мережі, нижній поріг 145 до верхнього 275В. В даному діапазоні апарат здатний гарантувати наявність необхідних (стандартних) показників на виході - 220 (+/- 3,5%). Досягти цих результатів вдалося внаслідок використання 12 ступенів стабілізації. Важливою особливістю апарату є застосування подвійного світлодіодного екрана.
  • Укртехнология NORMA Exclusive-9000 – бюджетний стабілізатор який закриє всі питання для споживача. Видасть на виході похибка в межах ГОСТу зі швидкодією реагування на перепади у 20мс., Номінальною потужністю 9000 кВА, похибкою 5-6%, в межах 120-275В., граничні межі відключення 60-285В.

 Стабілізатор напруги для квартири, купити який можна в інтернет-магазині «Minus-Plus», обов'язково повинен бути наділений високим рівнем захисту, таким чином, можна говорити про подальшу безпечну експлуатацію техніки в домашніх умовах.

Фотографії
Коментарі
Схожі статті
12.08.2021
Стабілізатори напруги для котла Топ-5
Стабілізатори напруги для котла Топ-5
Стабілізатори напруги для котла – необхідне, незамінне обладнання, завдання якого полягає в захисті газового котла від різних стрибків в електромережі.....
10.09.2021
Який вибрати стабілізатор напруги для холодильника
Який вибрати стабілізатор напруги для холодильника
 З кожним роком кількість приладів для стабілізації напруги активно збільшується, оскільки асортимент поповнюється новими актуальними моделями. Тому слід врахувати список кращих пристроїв, призначених для холодильника.....
14.09.2021
Як вибрати стабілізатор напруги для пральної машини
Як вибрати стабілізатор напруги для пральної машини
 Стабільна робота пральної машини в результаті різких стрибків напруги в мережі неможлива. Крім того, такі наслідки часто стають причиною передчасного виходу з ладу деталей електричного двигуна.....