0 грн.
Зробити замовленняЯк вибрати стабілізатор напруги для квартири?
Стабілізатор напруги на квартиру вважається одним з найефективніших та поширених способів боротьби із неякісною електроенергією, постійними перепадами в мережі. Завдання такого пристрою полягає в тому, щоб приймати нестабільну (небезпечну) електроенергію, а на виході видавати якісний (безпечний) сигнал, який необхідний для стабільної роботи багатьох побутових приладів.
На українському ринку представлений великий асортимент всіляких стабілізаторів іноземних та українських виробників, ознайомитися з якими можна на сайті нашого інтернет-магазину.
При покупці відповідної моделі слід звернути особливу увагу на показники потужності та кількість фаз:
В асортименті кожної компанії-виробника можна відшукати необхідні моделі для квартирної установки.
Сучасний ринок буквально переповнений різними видами пристроїв, які відрізняються своїми технічними характеристиками, умовами роботи, зовнішнім виглядом та іншими параметрами. Відзначають чотири основні типи даних апаратів, кожен відрізняється певними нюансами в експлуатації.
Інверторний стабілізатор напруги на квартиру – автоматичне обладнання мережевого типу, може здійснювати передачу струму з однаковою частотою і постійними показниками напруги в мережі. Причому допустимі відхилення не перевищують позначку 1%.
З подвійним перетворенням стабілізатори: основні функції та відмінності від інших типів:
Ключова відмінність інверторних моделей від апаратів релейного або електромеханічного типу полягає у відсутності автоматичного трансформатора. Важливою перевагою є можливість працювати в досить широкому спектрі, яке може варіюватися 90 до 350В. При цьому буде гарантована абсолютно безшумна робота, збереження стабільної напруги протягом всієї експлуатації обладнання.
Завдяки відсутності трансформатора варто відзначити мінімальні габарити та невелика вага загальної конструкції. Всі перешкоди або високочастотні викиди автоматично фільтруються регулятором, ККД якого становить понад 96%.
Сімісторний стабілізатор вважається однією з популярних різновидів тиристора. Популярність такого приладу обумовлена тим, що він миттєво (протягом 20 мс) реагує на будь-які зміни мережі на відміну від інших видів обладнання. Крім того, представлені стабілізатори здатні гарантувати досить високі ККД, які дорівнюють +96%. Дані апарати займають провідні позиції на сучасному ринку внаслідок високого рівня захисту всієї побутової техніки.
Сімісторні перетворювачі мають довгий термін служби, який пояснюється їх конструктивними особливостями: виробники застосовують в якості силових ключів напівпровідникові сімістори, відповідно вони мають такий ККД та можуть успішно працювати у широкому діапазоні, потужностях від 10 кВт до 20 кВт та вище.
Найчастіше сучасні моделі забезпечують максимальну надійність і функціональність. При наявності перевантажень в мережі дані пристрої відразу ж попереджають користувача. Причому на їх роботу не впливає ні гранично високе навантаження, ні її підвищення на короткий проміжок часу. Тому перетворювачі застосовують не тільки в побутовій, але і в промисловій сфері.
Тиристорний стабілізатор напруги для квартири – це пристрій трансформаторного типу, в якому вирівнювання струму здійснюється шляхом перемикання обмоток силового трансформатора. Для цього використовується набір певних електронних ключів.
За своїми технічними характеристиками тиристор вважається напівпровідниковим апаратом, який є аналогом електромагнітного реле. Тому в його комплектації передбачені анод, катод разом з електродом. При правильному виборі якісної моделі вдається забезпечити високоточне регулювання вхідної/вихідної напруги для успішної та безпечної роботи всіх побутових приладів. Показники точності такої стабілізації варіюються в межах 1-4%.
Серед основних переваг відзначають:
Завдяки застосуванню мікропроцесорного управління, тиристорні моделі не здатні спотворювати вихідний струм.
Для побутової експлуатації одним з найпоширеніших і часто використовуваних вважається саме релейний стабілізатор. Представлені регулятори відрізняються відносно нескладною конструкцією, що виключає ймовірність проведення спеціального технічного обслуговування. Такий прилад характеризується демократичною вартістю, але в роботі чутні тільки короткі клацання в процесі спрацьовування. Як правило, сучасні стабілізатори релейного типу невибагливі та можуть функціонувати в широкому температурному діапазоні, а їх ризик перегріву зведений до мінімуму.
Часто такі перетворювачі встановлюють у квартиру з метою відшукати недорогий, простий спосіб захистити побутову техніку від різких стрибків в мережі. Вони відмінно функціонують в електромережах у яких велике осіданням напруги. Але в разі регулярних коливань найкраще відмовитися від застосування подібних пристроїв. Адже при частому спрацюванні силових реле відзначають зменшення загального робочого ресурсу всього обладнання.
З огляду на ступеневість зміни напруги в електромережі, рекомендується віддавати перевагу апаратам у яких достатня кількість силових реле в конструкції. Таким чином, вдається гарантувати високоточну роботу.
Додаткові функції сучасних регуляторів
Іноді виробники доукомплектовують перетворювачі спеціальними опціями, розширюючи їх можливості, функціонал і тим самим збільшуючи остаточну вартість.
Найчастіше обладнання може бути доповнено такими функціями:
Залежно від особливостей монтажу пристроїв, додатково виробники пропонують всепогодні корпусні частини IP. В такому випадку зміняться початковий діапазон робочих температур, а регулятори можна встановлювати зовні будівель.
Стабілізатор напруги для квартири грає досить важливу роль в процесі регулярної експлуатації, тому при покупці слід вибирати
Вибираючи стабілізатор на квартиру, потрібно спочатку врахувати власний бюджет. Таким чином, буде набагато простіше знайти відповідний пристрій, прискорюючи власні пошуки по каталогах різних компаній.
На основі нашого багаторічного досвіду був створений рейтинг за різними класами, рекомендуємо ознайомитися з даними стабілізаторами оскільки вони не тільки кращі за характеристиками, але і відгуками реальних клієнтів.
Преміум:
Комфорт:
Бюджетний:
Стабілізатор напруги для квартири, купити який можна в інтернет-магазині «Minus-Plus», обов'язково повинен бути наділений високим рівнем захисту, таким чином, можна говорити про подальшу безпечну експлуатацію техніки в домашніх умовах.