0
0
0

Джерела безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення: про призначення і функції

 Життя сучасної людини тісно пов'язане з електрообладнанням. Вдома, в офісі, на підприємстві або в громадському закладі - спеціалізована техніка необхідна в будь-якому приміщенні. І забезпечити її правильне функціонування допоможе джерело безперебійного живлення. У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість ознайомитися з каталогом таких пристроїв, а також вибрати підходящий варіант для будинку, офісу або промислового використання.

 Що таке джерело безперебійного живлення?

ДБЖ - це пристрій, який маєте не менше двох входів від первинних джерел струму та один або кілька виходів, які забезпечують перехід живлення навантаження з одного джерела на інший. Він спроектований спеціально для безперервного живлення споживачів у випадку відключення або погіршення якості електричної енергії на вході від первинного джерела.

ДБЖ використовуються:

  •  - У побуті - для квартир, приватних будинків, дач.
  • - У промисловості - на заводах і підприємствах.
  • - В офісах.


 Застосування джерела безперебійного живлення допомагає знизити дискомфорт, пов'язаний з проблемами в роботі електромережі. А також мінімізувати поломки, які пов'язані з ними.

Яке джерело безперебійного живлення підійде для будинку

 Побутові ДБЖ найчастіше розраховані на роботу з класичною електромережею 220 В. Такі пристрої ефективно фільтрують мережеві перешкоди, і є невід'ємним елементом експлуатації високочутливою ​​побутовою технікою. Щоб вибрати модель джерела безперебійного живлення для будинку правильно, зверніть увагу на:

  •  Потужність пристрою на виході, обов'язково з урахуванням пускових струмів.
  • Тривалість перемикання на батарею. Даний параметр вимірюється в мілісекундах. Існують моделі з моментальним перемиканням.
  •  Вхідний струм. Як правило, він становить 220. Для домашніх камер спостереження, в свою чергу, використовуються 12-вольтні пристрої.
  • Час роботи. Даний параметр безпосередньо залежить від мережевого навантаження і потужності АКБ.
  • Діапазон вхідної напруги - це значення має бути максимально широким.


Додатково, переконайтеся в тому, що джерело безперебійного живлення для будинку є досить компактним, працює тихо і може бути без проблем встановлене в житловому приміщенні.

Як вибрати джерело безперебійного живлення для офісу

 Офісна техніка особливо чутлива до перепадів роботі електромережі. Саме тому, тут найчастіше використовуються ДБЖ з розетками 220В, які підходять для підключення комп'ютерів та іншої офісної техніки.

 Джерела безперебійного живлення для офісу можуть бути лінійно-інтерактивними або з подвійним перетворенням. Варіантів підключення ДБЖ в офісі може бути два:

  • Окремо на кожне робоче місце - це оптимальний варіант, але він коштує досить дорого.
  • Один потужний пристрій на кілька робочих зон - варіант для тих, хто бажає заощадити.


 Ми рекомендуємо обов'язково вибирати для офісу пристрої від надійних виробників, а також ті, які мають високу якість збірки. Це буде запорукою довгої, безперебійної і безпроблемної експлуатації ДБЖ.

Джерела безперебійного живлення для котла, насоса опалення

 Насосне обладнання та опалювальні котли підвищено потребують безперебійного живлення. Саме тому до вибору ДБЖ для них слід підходити з особливою ретельністю. Як правило, з таким обладнанням використовуються ДБЖ на 300-400 Вт, лінійно-циркуляційного типу. Важливо, щоб пристрій працював автономно і не потребував додаткового ручного регулювання.

 На ДБЖ для котлів та опалювальних насосів також ні в якому разі не можна економити. Вибирайте надійні моделі від перевірених виробників. Таке обладнання не підведе Вас при експлуатації.

Каталог ДБЖ в магазині "Мінус-Плюс"

 Ми пропонуємо широкий вибір джерел безперебійного живлення для різних сфер застосування. У нас представлена ​​продукція від українських і європейських виробників, яка має високу якість, гарантує безперебійну роботу і не потребує додаткового обслуговування. Ми регулярно оновлюємо каталог сучасними моделями, забезпечуємо лояльну цінову політику і робимо доставку по всій Україні. Допомогу у виборі безперебійного джерела живлення із задоволенням нададуть Вам наші менеджери. Для цього просто залиште свій номер телефону в формі для зворотного зв'язку або самостійно зателефонуйте нам. Приємних покупок!

Читать полностью
Відгуки
Марта
Марта
24.02.2021
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-300-v
Стабілізатор напруги Діа-Н СН-300-v
Хороший, якісний стабілізатор для котла, компактні розміри. ..
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням
Безтрансформаторний стабілізатор напруги. Точність стабілізації до 1%. Відмінна швидкість спрацьовування. Широкий діапазон стабілізації вхідної напруги 90-350 В.
Детальніше
Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням