0
0
0

Джерела безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення: про призначення і функції

 Життя сучасної людини тісно пов'язане з електрообладнанням. Вдома, в офісі, на підприємстві або в громадському закладі – спеціалізована техніка необхідна в будь-якому приміщенні. Забезпечити її правильне функціонування допоможе джерело безперебійного живлення. У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість ознайомитися з каталогом таких пристроїв, а також вибрати відповідний варіант для будинку, офісу або промислового використання.

 Що таке джерело безперебійного живлення?

ДБЖ – це пристрій, який маєте не менше двох входів від первинних джерел струму та один або кілька виходів, які забезпечують перехід живлення навантаження з одного джерела на інший. Він спроєктований спеціально для безперервного живлення споживачів у випадку відключення або погіршення якості електричної енергії на вході від первинного джерела.

Безперебійник використовуються:

 • У побуті – для квартир, приватних будинків, дачі.
 • У промисловості – на заводах і підприємствах.
 • В офісах.

  Застосувавши безперебійне джерело живлення, воно допомагає знизити дискомфорт, пов'язаний з проблемами в роботі електричних мереж. А також мінімізувати поламання, які пов'язані з ними.

  Яке джерело безперебійного живлення для будинку обрати?

   Побутові UPS найчастіше розраховані на роботу з класичною електромережею 220 В. Такі пристрої ефективно фільтрують мережеві перешкоди, є невідмінним елементом експлуатації високочутливою ​​побутовою технікою. Щоб вибрати джерело безперебійного живлення для будинку правильно, зверніть увагу на:

  • Потужність пристрою на виході, обов'язково з урахуванням пускових струмів.
  • Тривалість перемикання на батарею. Даний параметр вимірюється в мілісекундах. Існують моделі з моментальним перемиканням.
  • Вхідний струм. Як правило, він становить 220. Для домашніх камер спостереження, своєю чергою, використовуються 12-вольтні пристрої.
  • Час роботи. Параметр безпосередньо залежить від мережевого навантаження і потужності АКБ
  • Діапазон вхідної напруги - це значення має бути максимально широким.

  Додатково, переконайтеся в тому, що джерело безперебійного живлення для будинку є досить компактним, працює тихо і можливе безпроблемне встановлене в житловому приміщенні.

  Як вибрати джерело безперебійного живлення для офісу

   Офісна техніка особливо чутлива до перепадів в електромережі. Саме тому, тут найчастіше використовуються UPS з розетками 220В, які підходять для підключення комп'ютерів та іншої офісної техніки.

   Джерела безперебійного живлення для офісу можуть бути лінійно-інтерактивними або з подвійним перетворенням. Варіантів підключення безперебійника в офісі може бути два:

  • Окремо на кожне робоче місце - це оптимальний варіант, але він коштує досить дорого.
  • Один потужний пристрій на кілька робочих зон - варіант для тих, хто бажає заощадити.

   Ми рекомендуємо обов'язково вибирати для офісу обладнання від надійних виробників, а також ті, які мають високу якість збірки. Це буде запорукою довгої, безперебійної та безпроблемної експлуатації UPS.

  Джерела безперебійного живлення для котла, насоса опалення

   Насосне обладнання та опалювальні котли підвищено потребують безперебійне джерело живлення. Саме тому до вибору ДБЖ для них слід обирати особливо ретельно. Переважно з таким обладнанням використовуються ДБЖ на 300-400 Вт, лінійно-циркуляційного типу. Важливо, щоб пристрій працював автономно і не потребував додаткового ручного регулювання.

   На ДБЖ для котлів та опалювальних насосів також ні в якому разі не можна економити. Вибирайте надійні моделі від перевірених виробників. Таке обладнання не підведе Вас при експлуатації.

  Каталог ДБЖ в магазині "Minus-Plus"

   Ми пропонуємо широкий вибір джерел безперебійного живлення для різних сфер застосування. У нас представлена високоякісна ​​продукція від українських і європейських виробників, яка гарантує безперебійну роботу, не потребує додаткового обслуговування. Ми регулярно оновлюємо каталог сучасними моделями, забезпечуємо лояльну цінову політику і робимо доставку по всій Україні. Допомогу у виборі UPS із задоволенням нададуть Вам наші менеджери. Для цього просто залиште свій номер телефону в формі для зворотного зв'язку або самостійно зателефонуйте нам. Приємних покупок!

  Читать полностью
  Відгуки
  Йосип
  Йосип
  14.09.2021
  Стабілізатор напруги LVT АСН-250
  Стабілізатор напруги LVT АСН-250
  Доброго дня. Рекомендую цей стабілізатор напруги лвт-250 для газового котла бош, користуюсь два тижні і він працює дуже добре. ..
  Олексій
  Олексій
  14.09.2021
  Стабілізатор напруги Діа-Н СН-600-х
  Стабілізатор напруги Діа-Н СН-600-х
  Добротний компактний стабілізатор, розмістив в тумбу над холодильником, працює чітко стабілізуючи напругу в 220в,рекомендую. ..
  Владислав
  Владислав
  10.09.2021
  Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н
  Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н
  Когда купил себе газовой котел Proterm, сразу задумался о стабилизаторе напряжения, так как напряжение бывает и 250, и 180,менеджер посоветовал ЛВТ стабилизатор, мне подошёл и по характеристиках, и по отзывам, и по цене, получил, подключил, работает. ..
  Игорь
  Игорь
  10.09.2021
  Стабілізатор напруги LVT АСН-250
  Стабілізатор напруги LVT АСН-250
  Использую для газового котла Midea, напряжение стабилизирует, котлу 3 года и без нареканий, работает как новый, только раз в год делаю профилактику (чищу)..
  Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням
  Безтрансформаторний стабілізатор напруги. Точність стабілізації до 1%. Відмінна швидкість спрацьовування. Широкий діапазон стабілізації вхідної напруги 90-350 В.
  Детальніше
  Інверторні стабілізатори напруги QUANT з подвійним перетворенням